Calendario

Octubre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

 
15 Dic 2015 - 12:49:08

Boşanma Avukatları Ankara

Ankara Boşanma Avukatları
İyi boşanma avukatları sizi anlar. Boşanma davası sreci olduka zor bir sretir. O yzden dava boyunca size yardımcı olacak bir boşanma avukatı bulmanız nemlidir. Peki iyi bir ankara boşanma avukatını nasıl bulabilirsiniz? Ayrıca davanız ekişmeli mi ya da anlaşmalı mı olacak?
Bununla birlikte boşanma davaları nasıl aılır ona da değinelim. Boşanma davası iki tarzda aılabilir. Eğer eşler boşanma konusunda anlaşmışlarsa hakime mracaat etmeleri durumunda anlaşmalı olarak boşanabilirler. Anlaşmalı olarak ayrılmanın gerekleşmesi iin evlilik hayatının minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekmektedir. Eğer evlilik hayatı bir yıldan kısa devam etmiş ise taraflar anlaşmalı olarak boşanmak iin başvuru yapamazlar. Bu durumda ekişmeli tarzda başvuruda bulunmak zorundadırlar. Anlaşmalı şekilde evliliği bitirmek iin mahkemeye bir anlaşmalı boşanma protokol sunmaları gerekmektedir. Bu mutabakat metninin bir avukat tarafından hazırlanması iyi olacaktır. Daha sonra taraflar mahkemeye ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini beyan etmelidirler. ekişmeli şekilde boşanmak iin bir boşanma gerekesine ihtiya bulunmaktadır. Bu evliliği bitirme gerekesinin haklı olması gereklidir. bunun yanında evliliği bitirme gerekesinin kanıtlanması lazım gelir. Boşanma davalarında davayı aan taraf boşanma nedenlerini her trl delille ispatlayabilir. rneğin facebook yazışmaları delil olarak kullanılabilir. ekişmeli boşanma davaları fazlaca uzun srebilmektedir. Dava sresini hızlandırmak iin bir hukukudan yardım alınmalıdır.

Boşanma Avukatı kesinlikle beynimize ok iyi dşnceler getirmez. Bunun nedeni tecrbelerimiz http://bosanma-avukatlari.ra6.org/2014/02/08/bosanma-avukati-ankara/ olabilir mi? Avukatlık yapan hukukuların neredeyse hepsi toplumumuzu iyileştirmek iin avukat olmamıştır. Bir ok avukat , boşanma avukatı olmaya parasal nedenler nedeniyle başlamıştır. Bundan dolayı Ankarada avukatınızı belirlerken ok iyi araştırmalısınız.

Bir ok avukat var. En İyi avukatı nasıl seeceğim?
Boşanma avukatınızı belirlerken en iyi zm arkadaşlarınızın tavsiyesidir. İkinci yol ise googledan iyi bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yolu seecekseniz bulduğunuz boşanma avukatlarını neren siteler de aynı yolla bulabilirsiniz.
Admin · 51 vistas · Escribir un comentario

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://ankarabosanmapdqe470.activosblog.com/Primer-blog-b1/BoAYanma-AvukatlarA-Ankara-b1-p2.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)